تحلیل آماری با SAS

تحلیل آماری با SAS از دیگر تحلیل هایی است که در موسسه پایتخت توسط متخصصین انجام می شود. SAS یک نرم افزار آماری است که برای تجزیه و تحلیل‌های آماری به کار می رود. نام این نرم افزار مخفف  ANALYSIS SYSTEM STATISTICAL می باشد. این نرم افزار به لحاظ محاسباتی بیسار قدرتمندتر از نرم افزارهای آماری دیگر چون SPSS و S-PLUS می باشد. یکی از نقاط قوت این نرم افزار این است که به کاربران اجازه می دهد که تحلیل‌های آماری را در هر سطحی از پیچیدگی انجام دهند. این نرم افزار احتیاج به برنامه نویسی دارد و مانند نرم افزار SPSS همه کارها با منوها انجام نمی شود.

گزینه ها و زیر گزینه های متعددی در SAS وجود دارد که کاربر را قادر می سازد تا تجزیه و تحلیلهای آماری و غیر آماری را در سطوح مختلفی از نظر پیچیدگی و جزییات انجام دهند. انواع تجزیه و تحلیلهای سریهای زمانی، انواع مدلهای خطی و غیرخطی، روشهای چندمتغیره پیوسته و گسسته، کنترل کیفیت، آمار توصیفی، انواع تحلیلهای گرافیکی و نموداری، انواع تحلیلهای ماتریسی و … را میتوان توسط این نرم افزار انجام داد.

 تحلیل آماری با SAS و امکانات موجود در آن

تحلیل آماری با SAS و بازیابی اطلاعات و مدیریت داده

تحلیل آماری با SAS و گزارش نویسی گراف ها

تحلیل آماری با SAS و آمار و داده کاری

تحلیل آماری با SAS و برنامه ریزیتجاری، پیش گویی و سیستم پشتیبانی تصمیم گیری

تحلیل آماری با SAS و تحقیق در عملیات و کنترل پروژه

تحلیل آماری با SAS و کنترل کیفیت

تحلیل آماری با SAS و توسعه نرم افزار پلیکیشن

تحلیل آماری با SAS و انبار داده

تحلیل آماری با SAS و چندسکویی و نرم افزار کنترل از را دور

لینک های مفید در تحلیل آماری با SAS

دانلود نرم افزار SAS

لینک اول

لینک دوم

دانلود کتاب آموزشی نرم افزار SAS

لینک

 تیم تحلیل آماری با SAS موسسه پایتخت، از بهترین و مجرب ترین متخصصان آماری کشور تشکیل شده است. این مجموعه به شما مشتریان عزیز اطمینان می‌دهند که تحلیل آماری پژوهشهای شما را با بهترین کیفیت و در کمترین زمان انجام دهند. این مجموعه برای انجام تحلیل آماری پایان نامه‌های کارشناسی ارشد و دکتری، تخفیف‌های ویژه‌ای را در نظر دارد. لازم بذکر است تحلیل آماری انجام شده در قالب فایل WORD  که به آسانی قابل اضافه شدن به پایان نامه شماست، تهیه و به شما ایمیل خواهد شد.

برای ثبت سفارش تحلیل آماری با SAS لطفاً از بخش ثبت سفارش اقدام نمایید.

Google+FacebookTwitterLinkedInDeliciousPinterestEmailBalatarinRedditStumbleUponVKاشتراک گذاری