تحلیل آماری با SPSS

تحلیل آماری با SPSS یکی از پر استفاده‌ترین تحلیل‌های آماری پایان نامه و مقالات می‌باشد که در موسسه پایتخت تاکنون انجام شده است. نرم افزار تحلیل آماری SPSS توسط شرکت IBM به طور مداوم بروز رسانی می‌شود و امکانات جدیدی به آن اضافه می‌گردد. آخرین نسخه این نرم افزار ‌SPSS 22 می باشد که در سال ۲۰۱۲ توسط شرکت بزرگ IBM عرضه شده است. SPSS مخفف کلمات SCIENCES STATICAL PACKAGE FOR THE SOCIAL  به معنای بسته آماری برای علوم اجتماعی است. این نرم افزار از جمله برنامه‌های تحلیل آماری است که در علوم اجتماعی و علوم پزشکی به صورت گسترده برای انجام تحلیل‌های آماری به کار گرفته میشد. اما گستره خدمات و امکانات این نرم افزار سبب شده است که استفاده از آن بسیار گسترش یابد و امروزه پراستفاده‌ترین نرم افزار تحلیل آماری به شمار می‌رود.

انجام تحلیل آماری با SPSS به طور کلی شامل چهار مرحله است: در مرحله اول داده ها وارد صفحات گسترده می شود. در مرحله دوم آزمون آماری مناسب با فرضیه های تحقیق انتخاب می شود. در مرحله خروجی تجزیه و تحلیل داده ها به وسیله SPSS نمایش داده می شود. و در مرحله چهارم نتایج مورد تحلیل و تفسیر بیشتر قرار گرفته و در یک ساختار استاندارد گزارش می شود.

 در اینجا به برخی از تحلیل های اماری که با نرم افزار SPSS در موسسه پایتخت انجام شده است اشاره می شود.

تحلیل آماری با SPSS در رشته روانشناسی بالینی

 تحلیل آماری با SPSS درشته علوم اجتماعی

 تحلیل آماری با SPSS در رشته پزشکی

تحلیل آماری با SPSS در رشته پرستاری

تحلیل آماری با SPSS در رشته پرستاری

تحلیل آماری با SPSS در رشته کشاورزی

تحلیل آماری با SPSS در رشته علوم اقتصادی

تحلیل آماری با SPSS در رشته مشاوره و راهنمایی

تحلیل آماری با SPSS در رشته کتابداری

تحلیل آماری با SPSS در رشته سنجش و اندازه‌گیری

و …..

لینک های مفید در باره تحلیل آماری با SPSS

شما می‌توانید نرم افزار آماری spss v را دانلود و با استفاده از کتب و آموزش‌های موجود به فراگیری آن بپردازید. همچنین همکاران ما در موسسه پایتخت آماده‌اند تا در صورت نیاز تحلیل‌های مورد نظر شما و تحلیل‌های پیچیده را انجام دهند.

برای دانلود نرم افزار SPSS به لینک‌های زیر مراجعه نمایید.

دانلود نرم افزار SPSS

لینک اول:

برای ورود اینجا کلیک نمایید.

لینک دوم:

برای ورود اینجا کلیک نمایید.

دانلود کتاب آمورشی SPSS

برای ورود اینجا کلیک نمایید.

تیم تحلیل آماری با SPSS موسسه پایتخت، از بهترین و مجرب ترین متخصصان آماری کشور تشکیل شده است. این مجموعه به شما مشتریان عزیز اطمینان می‌دهند که تحلیل آماری پژوهش‌های شما را با بهترین کیفیت و در کمترین زمان انجام دهند. این مجموعه برای انجام تحلیل آماری پایان نامه‌های کارشناسی ارشد و دکتری، تخفیف‌های ویژه‌ای را در نظر دارد. لازم بذکر است تحلیل آماری انجام شده در قالب فایل WORD  که به آسانی قابل اضافه شدن به پایان نامه شما است، تهیه و به شما ایمیل خواهد شد.

از دانشجویان و اساتیدی که قصد انجام تحلیل با SPSS را دارند درخواست می گردد جهت سفارش از طریق صفحه ثبت سفارش اقدام نمایند.

Google+FacebookTwitterLinkedInDeliciousPinterestEmailBalatarinRedditStumbleUponVKاشتراک گذاری